top of page

Samostatný účtovník/účtovníčka

EXTRA

BENEFIT

Miesto práce

Rastislavova 110, Košice, Slovensko

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

trvalý pracovný pomer, živnosť

Mzdové podmienky

Základná mzda je 1000€ + variabilná zložka do 300€

Náplň práce

Hľadáme špecialistu v oblasti vedenia účtovníctva, spoľahlivého, precízneho, samostatného s pozitívnym prístupom. Hlavnou pracovnou náplňou je:
- vedenie komplexnej účtovnej agendy .
- spracovanie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve okrem mzdovej agendy
- práca v ekonomickom software Navision
- spracovanie účtovných a daňových výkazov
- zadávanie platieb
- styk s finančnými a štátnymi inštitúciami
- reporting (príprava podkladov pre vedenie)

Požadujeme samostatnosť a prax vedenia podvojného účtovníctva .

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- 2-ročná prax v podvojnom účtovníctve
- znalosť práce v ekonomickom software Navision výhodou
- presnosť a zmysel pre detail
-schopnosť rýchlo sa učiť
- flexibilita

Zamestnanecké výhody, benefity

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

- možnosť užívať auto za výhodných podmienok

pre-zamestnancov_A5web-prispevok2.jpg

EXTRA

BENEFIT

Clio.jpg

Podpora

zamestnávateľa*

50

mesačne

180

Captur.jpg

Podpora

50

205

mesačne

Sandero.jpg

50

Podpora

mesačne

169

Duster.jpg

50

Podpora

181

mesačne

Pracujte v skupine Tempus a máte možnosť využívať auto za výhodných podmienok. Navyše môžete získať podporu prenájmu, ktorá je podmienená pracovným výkonom. Výška dodpory prenájmu vozidla je stanovená dohodou.

Príklad:

Auta pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

 ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

Stručná charakteristika spoločnosti

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Viac na www.tempus.sk

Informácia o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne elektronickou poštou na kariera@tempus.sk. Prosím, uveďte telefonický kontakt. Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :

06.png
Kontakt
bottom of page